Трансфер на мінівен таксі

Туристична подорож великою компанією, робоча поїздка цілою групою має свої нюанси – приємні і не дуже. Часто проблемою стає замовлення таксі. В стандартних автомобілях тільки три пасажирських місця. У таких випадках актуальною стане послуга від нашої компанії, якій вдалося отримати ліцензію – таксі мінівен в Києві. У пропозиції є кілька переваг:

  • Ціни, щоб викликати машину зовсім недорого. Економія очевидна, адже оплата буде виключно за один автомобіль мінівен таксі, а не кілька. Сюди поміщається габаритний вантаж, разом з валізами та дитячим кріслом;
  • оренда, навіть для міжміського трансферу забезпечить комфорт і безпеку пасажирів;
  • перевезення можлива в будь-який населений пункт – таксі мінівен в Харкові, Дніпрі, Миколаїв, Запоріжжя або в маленькому місті Коломиї працює так само успішно, як і в столиці;
  • щоб замовити таксі мінівен, досить мати доступ до інтернету;
  • А ще суто плюс нашої компанії – Хороший вибір авто. Наприклад, у Нас є Мерседес, Фольксваген та інші.

 Коли актуальна послуга

Таксі мінівен в аеропорт – найбільш затребувана послуга. Замовити мінівен таксі в такому випадку актуально не тільки великий групі, але і при наявності габаритної поклажі. У багажнику звичайного автомобіля може не виявитися досить місця для цього.

Таксі в аеропорт мінівен – не єдиний популярний варіант. Така послуга може знадобитися знімальній групі, організаторам весілля, декораторам, всім, у кого команда більше трьох осіб і присутній реквізит. Таксі мінівен дешево обійдеться в кожному окремому випадку.

Стандарт-комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer