Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Таксі Київ Ковель

Трансфер Ковель 3

Міжміське таксі: трансфер з Ковеля до Києва

Міжміське таксі – це зручний та швидкий спосіб пересування між містами. Розглянемо особливості трансферу на міжміському таксі з Ковеля до Києва.

Відстань між Ковелем та Києвом складає більше 400 км. Час перевезення залежить від дорожніх умов та кількості зупинок. Зазвичай, на таксі з Ковеля до Києва можна дістатись за 5-6 годин.

Переваги трансферу на автомобілі

Основні переваги міжміського таксі у порівнянні з автобусом та поїздом:

Гнучкий графік: таксі можна замовити у будь-який зручний для вас час.

Швидкість: автомобіль прямує без зупинок та пересадок.

Зручність: можливість замовити таксі з комфортабельними умовами.

Ціна міжміського таксі

Ціна на міжміське таксі залежить від кількості пройдених кілометрів та тарифів перевізника. Якщо вартість одного кілометра складає 16 гривень, то вартість поїздки з Ковеля до Києва буде близько 6400 гривень.

Найшвидший маршрут

Існує кілька маршрутів з Ковеля до Києва, але найдієвішим є їхати по трасі М07. Цей маршрут має кращі дорожні умови та дозволяє досягти більшої швидкості.

Місця відпочинку та пам’ятки архітектури

У Ковелі можна відвідати музей-заповідник “Львівська Брама”, парк культури та відпочинку “Зелений Гай” та пам’ятник В’ячеславу Чорноволу.

Щодо ціни на міжміське таксі з Києва до Ковеля, при вартості одного кілометра 16 гривень, вартість поїздки складатиме близько 2250 гривень. Однак, важливо пам’ятати, що ціна може змінюватись в залежності від вибраної таксі-служби та додаткових послуг, які ви замовляєте.

Якою дорогою їхати найшвидше? Найшвидший маршрут з Києва до Ковеля пролягає через трасу М07, що проходить через Житомир та Рівне. Відстань між Києвом та Ковелем складає близько 440 кілометрів, що займає близько 6 годин їзди на автомобілі.

Основні переваги трансферу на автомобілі у порівнянні з автобусом чи поїздом:

Більш гнучкий графік перевезення. Таксі може забрати вас з будь-якого місця та в будь-який час, що дозволяє планувати поїздку з врахуванням ваших потреб та побажань.

Комфортні умови. В таксі ви можете користуватись кондиціонером, насолоджуватись панорамним видом з вікна та мати більше простору для себе та своїх речей.

Більш безпечно. У таксі ви будете їхати лише з одним водієм, який має великий досвід водіння та відповідне страхування. Крім того, в таксі можна забезпечити додаткові заходи безпеки, як-от дезінфекція салону перед кожним клієнтом.

Ковель та Київ – це два цікаві міста України, які мають чимало відомих місць для відпочинку та огляду пам’яток архітектури.

Gallery Таксі Київ Ковель

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer

Доведіть, що ви людина, вибравши дерево.