Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Таксі Київ Тернопіль

Останнім часом пасажирські перевезення на таксі набувають все більшої популярності, особливо для далеких поїздок. Один із найпопулярніших маршрутів в Україні – з Тернополя до Києва, протяжність якого складає приблизно 389 кілометрів.

Час і відстань

Час у дорозі на таксі з Києва до Тернополя становить близько 4-5 годин, в залежності від завантаженості та стану доріг. Відстань між двома містами становить приблизно 389 кілометрів.

Переваги автомобільного трансферу

Є кілька переваг використання автомобільного трансферу порівняно з автобусом чи поїздом. До них належать:

  • Більша гнучкість щодо часу відправлення та прибуття
  • Більш комфортний та приватний транспорт
  • Обслуговування «від дверей до дверей».
  • Більш прямий маршрут і менше зупинок по дорозі

Ціна

Якщо вартість одного кілометра становить 16 гривень, то загальна вартість поїздки на міжміському таксі від Києва до Тернополя складе близько 6224 гривень.

Найшвидша дорога

Найшвидшою дорогою з Києва до Тернополя є траса М06, яка займає близько 4-5 годин, залежно від завантаженості та дорожніх умов.

Популярні місця та пам’ятники

Тернопіль відомий своїми красивими озерами та парками, такими як Тернопільський став і Тернопільський замок. Тут також розташовано декілька музеїв, зокрема Тернопільський обласний та Музей народної архітектури та побуту Підгір’я. З іншого боку, Київ відомий багатьма історичними та культурними пам’ятками, зокрема Києво-Печерською лаврою, Софійським собором та Майданом Незалежності. Обидва міста мають багату культурну спадщину та пропонують безліч можливостей для відпочинку та розваг.

Підприємства У Тернополі розташовано декілька промислових підприємств, зокрема Тернопільський комбінат кормових добавок, Тернопільська меблева фабрика, Тернопільський молочний комбінат. З іншого боку, Київ є столицею України та є домом для широкого спектру підприємств і галузей, включаючи фінанси, ІТ та ЗМІ.

Gallery Таксі Київ Тернопіль

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer

Доведіть, що ви людина, вибравши вантажівка.