Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Таксі Луцьк Київ

Пасажирські перевезення на таксі є популярним способом пересування між містами України. У цьому тексті ми обговоримо особливості трансферу на міжміському таксі з Києва до Луцька.

Відстань і час

Відстань між Києвом і Луцьком становить приблизно 400 кілометрів. Поїздка на таксі з Луцька до Києва зазвичай займає близько 4-5 годин, залежно від завантаженості та стану доріг.

Переваги автомобільного трансферу Порівняно з автобусом або поїздом, автомобільний трансфер має ряд переваг. По-перше, ви можете подорожувати у своєму власному темпі та зупинятися де завгодно. По-друге, ви можете подорожувати безпосередньо від початкової точки до пункту призначення без необхідності змінювати транспорт чи робити пересадки. Нарешті, таксі може бути комфортнішим і зручнішим, ніж автобус чи потяг, особливо для далеких подорожей.

Ціна

Ціна міжміського таксі Луцьк – Київ буде залежати від таксомоторної компанії та типу автомобіля, який використовується. Якщо вартість одного кілометра становить 16 гривень, то загальна вартість 400-кілометрової подорожі буде близько 6400 гривень.

Найшвидша дорога Найшвидша дорога між Києвом і Луцьком – траса E40. Це доглянута дорога з кількома смугами руху в кожному напрямку, що дозволяє швидше подорожувати.

Популярні місця відпочинку та пам’ятки архітектури

Луцьк – історичне місто з багатьма архітектурними пам’ятками, серед яких Луцький замок, Петропавлівський собор, Лютеранська кірха. Серед популярних місць відпочинку – парк замку Любарта та озеро Срібне. У Києві є багато визначних пам’яток, таких як Софійський собор, Києво-Печерська Лавра, Майдан Незалежності. Місто також відоме своїм нічним життям із численними барами, клубами та ресторанами.

Підприємства У Луцьку розташовано кілька великих підприємств, серед яких виробник радіолокаційного обладнання «Волинь Луч» і «Волинь Холдинг», що виробляє автозапчастини. Київ є центром економіки України та домом для багатьох великих компаній, у тому числі Нафтогазу, національної нафтогазової компанії України, та ПриватБанку, одного з найбільших банків України.

Висновок

Комфортним і зручним способом пересування між цими двома містами може стати трансфер на міжміському таксі з Києва до Луцька. Поїздка займає близько 4-5 годин, а ціна буде залежати від компанії таксі та типу використовуваного автомобіля. По дорозі багато популярних місць відпочинку, пам’яток архітектури, підприємств, які варто відвідати.

Gallery Таксі Луцьк Київ

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer