Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Таксі Львів Вінниця

Вінниця — батьківщина письменника Коцюбинського, хірурга Пирогова, архітектора Артинова. Але навіть якщо ви не плануєте культурно —туристичну поїздку, в цьому місті є чим зайнятися. Наша компанія  Y-line пропонує таксі Вінниця Львів, щоб ви могли побачити все цікавить.

Про маршрут

  • Ціна трансферу: 3260 гривень (вартість уточнюйте);
  • Відстань: 362 км;
  • Час в дорозі: 35 хвилин.

Замовити таксі можна за цими номерами:

  • +38(098)-090-5355
  • +38(095)-857-6128

Viber:

  • +38(098)-090-5355

Whatsapp:

  • +38(098)-090-5355

ЛЬВОВ -ВИННИЦА

У чому особливість нашого таксі

Міжміське таксі Львів Вінниця подається цілодобово, що дуже актуально при необхідності прибути в місто рано вранці. Також на перевезення у нас фіксовані тарифи, тому якщо ви шукаєте дешеве таксі зі Львова до Вінниці, вам — саме до нас. А щоб на таксі Львів розрахувати вартість, досить знати точну відстань.

Автопарк таксі Львів Вінниця нашої компанії представлений автомобілями різного класу: стандарт, бізнес і вип. Трансфер Львів Вінниця можливий різною кількістю пасажирів:

  • якщо ви плануєте подорожувати з сім’єю до 4 —х чоловік, то вибирати варто легкове міжміське таксі Львів Вінниця;
  • мінівен стане актуальним рішенням для 6 – 8 пасажирів;
  • мікроавтобус таксі міжмісто Львів Вінниця — відмінний варіант для цілої групи туристів.

Якщо вас цікавлять інші напрямки, наприклад, таксі Львів аеропорт, таксі Львів Яремче або трансфер у Львові, ми готові все це надати за вигідною вартості. На таксі Львів Вінниця ціна у нас розраховується за фіксованими тарифами, як і в інших напрямках на таксі міжмісто ціна.

Тур вихідного дня у Вінниці? Чому б і ні, якщо можна скористатися пропозицією нашої компанії Y-Line – міжміське таксі Львів Вінниця. Відстань між містами немаленьке, тому за кермом власного авто втома однозначно відчується і стане не до прогулянок. Наше таксі Львів Вінниця дозволить відпочити в дорозі, поспілкуватися з близькими й друзями, почитати останні новини в соціальних мережах. І високий комфорт транспортних засобів один з найважливіших факторів, що дозволяють зробити трансфер Львів Вінниця таким приємним.

У будь-який час, в будь-який день

Міжміське таксі Львів Вінниця — варіант не тільки для вихідних. У нас є автомобілі бізнес і представницького класу, тому в будь-який день ми готові зустріти ділових партнерів або важливих гостей. Таксі Львів Вінниця подається цілодобово, можливий і денний, і нічний виїзд. Тарифи у нас фіксовані, ціна не залежить від часу доби. Замовити таксі міжмісто Львів Вінниця легко на нашому сайті, для чого достатньо буде в спеціальній формі вказати своє ім’я та телефон.

Gallery Таксі Львів Вінниця

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer

Доведіть, що ви людина, вибравши автомобіль.