Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Таксі Запоріжжя Полтава

Пасажирські перевезення на таксі здавна стали невід’ємною частиною життя сучасного людини. Міжміський трансфер на таксі є зручним та швидким способом пересування, який має свої особливості та переваги. У цій статті ми розглянемо особливості трансферу на міжміському таксі з Полтави до Запоріжжя.

Відстань між містами Полтава та Запоріжжя становить більше 400 кілометрів, а час подорожі на таксі залежить від дорожньої ситуації та маршруту. Орієнтовний час подорожі становить близько 7-8 годин.

Переваги трансферу на автомобілі порівняно з автобусом чи поїздом включають:

  • Гнучкість маршруту: ви можете вибрати найбільш зручний маршрут та зупинки для себе;
  • Швидкість: таксі може швидко пересуватись, об’їжджаючи затори та інші перешкоди на дорозі;
  • Комфорт: вам не доведеться ділити місце з іншими пасажирами та можна вибрати комфортну температуру та налаштування сидінь.

Орієнтовна ціна міжміського таксі з Запоріжжя до Полтави залежить від тарифів перевізника та відстані між містами. Якщо вартість одного кілометра становить 16 гривень, то вартість поїздки буде приблизно 6 400 гривень.

Щоб досягти свого пункту призначення якнайшвидше, маршрут можна змінити, в залежності від дорожніх умов. Найшвидший маршрут з Запоріжжя до Полтави пролягає через трасу М-18 та дорогу Р-32.

Використання таксі для міжміських поїздок забезпечує зручність та комфорт пасажирів. На відміну від автобусів та поїздів, таксі може забрати пасажирів прямо з дому та доставити їх до місця призначення, що значно зменшує час та зусилля на пошук транспорту.

Запоріжжя та Полтава – два міста України, розташовані на сході країни, і відстань між ними становить більше 300 кілометрів. Подорож на міжміському таксі з Полтави до Запоріжжя або на зворотному напрямку може бути досить зручною та швидкою.

Час та відстань між містами

Відстань між Полтавою та Запоріжжям становить близько 360 кілометрів, і час подорожі залежить від швидкості транспорту та дорожніх умов. Якщо їхати на міжміському таксі, то час подорожі може складати близько 5-6 годин.

Переваги трансферу на автомобілі

  • Трансфер на міжміському таксі має кілька переваг порівняно з автобусом чи поїздом:
  • Зручність та комфорт пасажирів: ви можете забрати таксі прямо з дому та доставити до місця призначення.
  • Швидкість: таксі може рухатись швидше за автобуси та поїзди, тому час подорожі може бути скорочений.
  • Гнучкість: ви можете вибрати час відправлення та прибуття за своїм розкладом.

Ціна міжміського таксі

Якщо вартість одного кілометра на міжміському таксі з Запоріжжя до Полтави становить 16 гривень, то ціна поїздки залежить від відстані між містами, яка становить близько 470 кілометрів. Тому загальна ціна поїздки складе близько 7520 гривень. Однак, ціна може відрізнятися в залежності від тарифів кожної конкретної компанії, а також від умов замовлення послуги (наприклад, чи буде це звичайна поїздка, чи замовлення автомобіля на повний день).

Також слід зазначити, що ціна на міжміському таксі може бути вищою за вартість квитка на автобус або поїзд, але водночас такий трансфер має свої переваги, які ми розглянули раніше.

Як знайти оптимальний маршрут

Для того щоб знайти оптимальний маршрут з Запоріжжя до Полтави на таксі, можна скористатися електронною картою, наприклад, Google Maps або Yandex Maps. Також, варто заздалегідь домовитися з водієм про маршрут, який він буде прокладати, та уточнити, якщо є можливість, про додаткові побічні вулиці, які можна об’їхати, щоб уникнути заторів.

Найпопулярніші місця відпочинку та пам’ятки архітектури

В Запоріжжі найбільш відомі місця відпочинку та пам’ятки архітектури:

  • Острів Хортиця, який є найбільшим в Україні і є національним заповідником;
  • Музей-заповідник Запорізька Січ, де можна познайомитися з історією козацтва та Запорізької Січі.

Gallery Таксі Запоріжжя Полтава

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer

Доведіть, що ви людина, вибравши вантажівка.