Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Трансфер Львів Шегині

такси Львов Шегини

Таксі Львів – Шегині користується популярністю у гостей та мешканців міста Львова. Для зручності пасажирів Intercity Taxi Y-Line встановила для цієї мети спеціальний кілька фіксованих тарифів. У зв’язку з цією потребою у пересадках туди та назад, Львів – КПП Шегині – Дана послуга зі Львова пропонує спеціальні акційні пропозиції 50% знижки.

Пункт пропуску Шегині знаходиться за 83 км від Львова, Шегіні є пунктом пропуску між Україною та Польщею, тому цей напрямок користується великим попитом у городян. Але цей факт впливає на пропускну здатність КПП, викликаючи черги на КПП «Шегіні».

Ціна таксі Львів – Шегіні

Преміальні тарифи популярніші, і автомобілі, що працюють у цьому сегменті, найбільш цікаві клієнтам трансферу Львів-Шени, оскільки вони мають більш просторий салон, оснащені кондиціонером, що підвищує ступінь комфорту автомобіля, і диференційовані за розумною ціною!

такси Львов Шегини

Такі автомобілі, як мінівени з посадковими місцями до восьми пасажирів, привабливі своєю місткістю, адже в автомобілі легко помістяться лижі і сноуборди, а також невелика компанія. Якщо розділити вартість таксі Львів – Шегині на всіх пасажирів, то ціни не сильно відрізнятимуться від цін на громадський транспорт, а комфорт та персоналізація взагалі не будуть проблемою.

Виклик таксі Львів – Шегіні

Замовити таксі Львів – Шегині можна класичним способом, зателефонувавши до нашого офісу та скориставшись формою замовлення онлайн нижче. Перевага замовлення онлайн в тому, що ви заощаджуєте час при замовленні по телефону, коли вам потрібно зробити кілька дзвінків з трансферу Львів – Шегені. При замовленні онлайн наші адміністратори підготують кілька варіантів вашої поїздки зі Львова до Шегіни і вам залишиться лише вибрати із запропонованих варіантів. Таксі Шегині – Львів можна замовити на вокзалі чи в аеропорту.

Замовити таксі зі Львова до КПП Шегіні (Медика)

Якщо вам потрібно їхати зі Львова до Щецина (Медика, КПП), або зі Щекіна назад до Львова, скористайтесь нашою службою таксі. Ми доставимо вас за будь-якою адресою точно на надійних і комфортабельних автомобілях економ, комфорт і бізнес-класу. Здійснюємо поїздки у легкових автомобілях – 1-4 місця, мікроавтобуси 6-8 місць, мікроавтобуси до 20 місць. Водій зустріне вас на вокзалі, в аеропорту або відвезе за будь-якою вказаною адресою. Зустріч із табличкою та допомога з багажем – додаткові безкоштовні послуги нашого міжміського таксі. Ви можете замовити таксі Львів Шегіні (або трансфер Шегіни Львів) за номером, вказаним на сайті.

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer