Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Трансфер Львів Катовіце

taxi Katowice

Таксі Львів – Катовіце дуже популярне серед гостей та мешканців міста Львова. Для зручності пасажирів компанія Y-line встановила для цієї мети спеціальний фіксований тариф для постійних клієнтів. На цю послугу Львів – Катовіце – Львів діють спеціальні тарифи у зв’язку з необхідністю трансферу туди та назад.

Аеропорт Катовіце – один із найбільших аеропортів Польщі. Катовіце – найбільше місто Польщі, воно знаходиться відносно недалеко від Львова, за 405 кілометрів, та за 850 кілометрів від Києва, тому цей напрямок дуже популярний у городян. Але той факт, що аеропорт Катовіце пропонує нижчі ціни та більше напрямків, робить його популярнішим, ніж інші аеропорти Польщі та України!

Ціни на трансфер Львів – Катовіце

Клієнти транзиту Львів-Катовіце найбільше зацікавлені у тих, хто працює у сегменті комфорту. Вони мають просторий багажник та салон, оснащені кондиціонером, що у свою чергу підвищує комфорт автомобіля та пропонує демократичні ціни!

Тарифи таксі

Тарифи міжнародного таксі стартують від 0,50 євро за кілометр. Клас авто стандарт-комфорт. Тарифы для других классов таксі.

  • СТАНДАРТ від 0,5€;
  • БІЗНЕС 0,7€;
  • VIP 0,9€;
  • МІНІВЕНИ 0,8 €;
  • МІКРОАВТОБУСИ 1,2€;
  • Кроссовери 0,8 €.

Щоб розрахувати вартість інших автомобілів – дзвоніть нам!

Такі автомобілі, як мінівени з посадковими місцями до восьми пасажирів, привабливі своєю місткістю, адже в автомобілі легко помістяться габаритні речі, а також велика компанія. Розділивши вартість таксі Львів – Катовіце на всіх пасажирів, ціна не сильно відрізнятиметься від вартості поїздки на громадському транспорті, а комфорт та персоналізація не залишать сумнівів.

Виклик таксі Львів – Катовіце

Таксі Львів – Катовіце можна зробити класичним способом постійних трансферів, зателефонувавши до нашого офісу або скориставшись формою замовлення онлайн нижче.

  Перевага замовлення онлайн в тому, що це заощаджує ваш час при замовленні по телефону, коли вам потрібно зробити кілька дзвінків для отримання інструкцій з трансферу Львів – Катовіце та інших питань. При замовленні онлайн наші адміністратори підготують кілька варіантів вашої поїздки зі Львова до Катовіце і вам залишиться лише обрати найкращий.

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer