Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Трансфер в Австрію

Такси в Австрию

Щоб поїздка за кордон була максимально комфортною та безпечною, замовляйте трансфер до Австрії у компанії Y-Line. Оператор підбере оптимальний клас автомобіля з урахуванням обсягу багажу, кількості пасажирів та очікувань від комплектації автомобіля. Вам буде спокійно з досвідченим та відповідальним водієм: він вільно розмовляє мовою, добре орієнтується у місті та чітко дотримується правил дорожнього руху.

Такси Украина Австрия

Безтурботний трансфер Ужгород – Відень від компанії “Y-line”

У наших автомобілях ви знайдете відпочинок від суєти буднів. Водій прибуде за вказаною адресою протягом однієї години, зустріне вас із іменною табличкою та доставить ваш багаж до машини.

Замовляючи таксі в Австрію в Y-Line, ви будете в повній безпеці:

  • перевіряти автомобіль на СТО після кожної подорожі;
  • У ремонті використовуються якісні деталі;
  • Дитяче автокрісло мають усі маркування та допуски.

У салоні завжди приємно пахне і чисто: ретельно прибирають його сертифікованими засобами для чищення між кожною поїздкою.

Вартість трансферу в Австрію

Тарифи таксі

Тарифи міжнародного таксі стартують від 0,50 євро за кілометр. Клас авто стандарт-комфорт. Тарифы для других классов таксі.

  • СТАНДАРТ від 0,5€;
  • БІЗНЕС 0,7€;
  • VIP 0,9€;
  • МІНІВЕНИ 0,8 €;
  • МІКРОАВТОБУСИ 1,2€;
  • Кроссовери 0,8 €.

Щоб розрахувати вартість інших автомобілів – дзвоніть нам!

Подорож на таксі в Австрію заощадить 10% вашого бюджету в порівнянні з іншими компаніями.

Багато пасажирів зосереджуються лише на вартості послуги трансферу та забувають про інші супутні витрати. З компанією Y-Line ви здешевите поїздку за кордон, наприклад Ужгород – Інсбрук.

Міжнародне таксі з України до Австрії з фіксованою оплатою

Усі супутні послуги надаються безкоштовно незалежно від обраного вами тарифу. Ви обираєте тарифний план (1 км – від 16 грн) та сплачуєте тільки за кілометраж. Потрібно повернути того ж дня? Знижка 50% чекає на вас.

Такси в Австрию

Оператор прокладає маршрут GPS і відразу озвучує вартість поїздки. Водії можуть об’їжджати затори чи інші бар’єри, але на підсумкову ціну це не вплине. Якщо ви бажаєте відвідати такі визначні пам’ятки, як палац Еггенберг Грацпалас або Зальцбурзький замок Хоензальцург, оператор підбере оптимальний маршрут.

Розрахувати вартість можна самостійно: на сайті представлені популярні маршрути з цінами та кілометрами, а також калькулятор онлайн.

Корпоративний трансфер з Y-Line без зайвих витрат

У подорожі часто трапляються форс-мажори, що спричиняє додаткові витрати, але ви зводите їх до мінімуму:

У разі затримки рейсу в Ужгороді, Лінці або Клагенфурті вас спокійно зачекають протягом години, зупинка для перекушування через 2-3 години не вважається простоєм, водій допоможе запобігти поїздкам у зайві міста, щоб оптимізувати зайві витрати. Щоб найняти водія, директор Y-Line перевіряє історію спеціаліста та його машини. З 8-00 до 23-00 оператор для моментального зворотного дзвінка. Оформити замовлення можна через форму на сайті, Viber та WhatsApp +38-(098)-090-5355 або за телефоном +38-(095)-857-6128.

ПОПУЛЯРНІ МАРШРУТИНаші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer

Доведіть, що ви людина, вибравши літак.