Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Трансфер в Румунію

Трансфер в Румунію

Відчуйте комфорт і зручність міжміського таксі з України в Румунію

Як гордий власник Y-Line, я можу впевнено сказати, що ми є найкращим вибором для ваших потреб у міжнародному таксі. Завдяки нашому першокласному автопарку та досвідченим водіям ми зробимо вашу подорож з України до Румунії комфортною та безпроблемною.

Відстань і час

Відстань між Румунією та Україною становить приблизно 570 кілометрів, а орієнтовний час трансферу на таксі – близько 7 годин. Наші кваліфіковані водії доставлять вас найшвидшим і найбезпечнішим маршрутом, уникаючи заторів і будівельних робіт.

Переваги автомобільного трансферу на таксі

Трансфер автомобілем за допомогою Y-Line має безліч переваг, з якими не можуть зрівнятися інші види транспорту, такі як автобус чи потяг. Ось кілька причин чому:

Трансфер в Румунію

Є кілька причин, чому автомобільний трансфер на таксі кращий за інші види перевезень, при поїздці на короткі та середні відстані. Ось деякі з них:

 • Вибір рівня комфорту: наші автомобілі оснащені зручними сидіннями, кондиціонером, а також тут достатньо місця для ніг, проте все залежить від обраного Вами рівня комфорту таксі. Якщо хочете зекономити, то можете замовити Форд чи Рено. Потрібен вищий рівень комфорту – BMW, Mercedes до ваших послуг. Вибір за Вами!
 • Конфіденційність: при замовленні міжміського таксі, отримуєте в повне користування автомобіль, а це означає, що ви не лише не будете ділити місце з незнайомцями, але й самі можете обирати напрямок руху таксі.
 • Гнучкість: ми пропонуємо зарезервувати автомобіль завчасно аби максимально точно спланувати поїздку.

Ціна трансферу Україна Румунія

Наша ціна дуже лояльна до вашого гаманця, та розраховується на основі пройденої відстані. Якщо вартість одного кілометра становить 0,75 євро, то вартість міжміського таксі до Румунії з України становитиме приблизно 15000 гривень.

Тарифи таксі

Тарифи міжнародного таксі в Румунію стартують від 0,50 євро за кілометр від класу авто Економ. Тарифи для інших класів таксі.

 • СТАНДАРТ від 0,5€;
 • БІЗНЕС 0,7€;
 • VIP 0,9€;
 • МІНІВЕНИ 0,8 €;
 • МІКРОАВТОБУСИ 1,2€;
 • Кросовери 0,8 €.

Найшвидший маршрут пролягатиме через E85 та E60, які проведуть вас через деякі з найкрасивіших пам’яток, таких як Карпати та дельта Дунаю.

Популярні маршрути з України в Молдову

Ми обираємо найпряміший та найефективніший маршрут, щоб доставити вас до Молдови найшвидшим та найбезпечнішим способом. Наші водії досвідчені та обізнані, тому ви можете розслабитися та насолоджуватися поїздкою.

 • Одеса – Бухарест;
 • Вінниця – Ясси;
 • Івано-Франківськ – Клуж‑Напока.

У Y-Line працюють досвідчені водії з п’ятирічним стажем роботи у міжміських перевезеннях.

таксі Румунія Україна

Неперевершений комфорт

Ми розуміємо важливість комфорту під час подорожей на далекі відстані, саме тому і вартість вища аніж при користуванні громадським транспортом. Незалежно від того, чи хочете ви відпочити та насолодитися краєвидом, чи наздогнати роботу, наші таксі допоможуть вам.

Обслуговування від дверей до дверей

Завдяки нашій службі міжміського таксі ви отримаєте додаткову зручність обслуговування від дверей до дверей. Ми заберемо вас з порогу та висадимо саме там, де вам потрібно, не турбуючись про навігацію незнайомими системами громадського транспорту.

Чому сюди їдуть?

Румунія – це країна, повна захопливих природних ландшафтів, історичних пам’яток і яскравих міст. Ось деякі з визначних пам’яток, які ви можете відвідати за допомогою нашої служби міжнародного таксі:

Палац парламенту

Розташований у самому центрі Бухареста Палац Парламенту є найбільшою адміністративною будівлею у світі. З більш ніж 1000 кімнатами, приголомшливою архітектурою та дивовижною історією, це місце, яке варто відвідати для любителів історії та архітектури.

Замок Бран

Замок Бран, також відомий як замок Дракули, розташований у Трансільванії та є одним із найвідоміших замків Європи. З багатою історією та приголомшливою готичною архітектурою, цей замок є пам’яткою, яку варто відвідати всім, хто відвідує Румунію.

Дельта Дунаю

Дельта Дунаю є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та є одним із регіонів Європи з найбільшим біорізноманіттям. З більш ніж 3400 видами рослин і тварин, у тому числі рідкісними та видами з червоної книги, це місце, яке варто відвідати любителям природи.

Замовте поїздку з нами сьогодні та відчуйте найвищий рівень сервісу послуги міжнародного таксі. Ми гарантуємо, що ви не розчаруєтеся!

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer