Стандарт-Комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Таксі Львів Трускавець

Унікальний курорт, де можна оздоровитися, — місто Трускавець. Щоб потрапити сюди на відпочинок, зовсім не обов’язково купувати квиток на поїзд чи автобус, адже наша компанія Y-Line пропонує зручну послугу — міжміське таксі Львів Трускавець.

Подолати відстань з обласного центру швидко, комфортно і безпечно допоможуть наші сучасні таксі Львів Трускавець. Всі транспортні засоби з автопарку експлуатуються всього кілька років, мають систему кондиціонування, а також все необхідне для зручності. Наші таксі міжмісто Львів Трускавець — це Honda Accord, Mercedes-Benz S-Class, Ford Focus і багато інших.

Кожен клієнт може сам вибрати варіант автомобіля з урахуванням того, скільки пасажирів збирається замовити міжміське таксі Львів Трускавець. Для 1-4 актуальними стануть легкові авто, 6-8 краще віддати перевагу міні-венам, а цілої компанії ми рекомендуємо звернути увагу на таксі трансфер Львів Трускавець на мікроавтобусі.

Про маршрут

  • Ціна трансферу: 837 гривень (вартість уточнюйте);
  • Відстань: 93 км;
  • Час в дорозі: 1,33 хвилин.

Замовити таксі можна за цими номерами:

  • +38(098)-090-5355
  • +38(095)-857-6128

Viber:

  • +38(098)-090-5355

Whatsapp:

  • +38(098)-090-5355

Особливості нашого таксі

Таксі Львів Трускавец від нашої компанії — одне з найвигідніших пропозицій. Наші тарифи фіксовані, тому на таксі Трускавець ціна залишається стабільною до кінця поїздки.

Маршрутне таксі Львів Трускавець подається цілодобово і це не впливає на ціну міжміського таксі. Відпочиваючи в Трускавці, варто замовити й таксі Трускавець Східниця. Відстань між населеними пунктами невелике, а задоволення від побаченого в Східниці можна отримати багато.

Gallery Таксі Львів Трускавець

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer

Доведіть, що ви людина, вибравши дерево.