Таксі Vip класу з водієм

Справити враження, підкреслити свої фінансові можливості або просто отримати бажаний комфорт в міжміській поїздці по Україні або за її межі легко з послугою vip таксі. Сьогодні такі трансфери особливо популярні, тому vip таксі Київ – чи не єдине місто, в якому можна ними скористатися. Наприклад, ви можете замовити віп таксі Київ – Кіровоград, або навіть в маленькому містечку Калуш, у нас є своє представництво. Також нас можна замовити в інших великих містах України: Одеса, Харків. Еліт таксі Києва окрема тема.

Таксі vip актуальне в багатьох випадках:

  • при організації урочистих заходів;
  • під час весіль;
  • при прийнятті важливих партнерів по бізнесу;
  • під час форумів, виставок, семінарів.

Наша компанія пропонує таксі vip класу, здатне своєчасно, комфортно і безпечно доставити в потрібне місце, зустріти важливих партнерів по бізнесу, виконавши трансфер в умовах преміум-класу.

Чому варто вибирати vip варіант

У нашому автопарку є автомобілі різних рівнів, що здійснюють міжміські трансфери, в тому числі vip перевезення. Можна замовити vip таксі або будь-який інший варіант. Але саме преміум-клас дозволяє отримати максимум зручності, ідеально поєднується з презентабельністю. Vip трансфер передбачає використання потужних, надійних, сучасних автомобілів (наприклад, Mercedes-Benz S-Class), що відповідає всім вимогам клієнтів преміум-класу.

Стандарт-комфорт

Замовити

Бізнес

Замовити

VIP

Замовити

Мінівени

Замовити

Мікроавтобуси

Замовити

Кросовери

Замовити

Наші переваги

Заздалегідь повідомимо фіксовану вартість Вашої поїздки на міжмісто

Ви за добу до поїздки дізнаєтеся марку машини і дані по водієві

Ви можете заздалегідь коригувати час виїзду, як зручно Вам

Скасування замовлення ні до чого Вас не зобов’язує, варто тільки зателефонувати в диспетчерську

Send message

Order a transfer